شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

پارس 20

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

چرا عمر مردان از زنان کمتر است ؟

سلام دوستان و همراهان عزیز مجله پزشکی دکتر طب

در این ساعت از مجله پزشکی دکتر طب برای شما عزیزان یک مقاله در مورد دلیل کوتاه بودن عمر مردان نسبت به زنان اشاره خواهیم کرد ..

طبق اطلاعات بدست امده محققان معتقدند که مردان عمر کوتاه تری را نسبت به زنان سپری می کنند که این امر می تواند علل مختلفی را در بر بگیرد ...این امار که پس از چندین ازمایش مشخص شد که این امار بدست امده متعلق به یک منطقه خاص نیست و کل جهان را در بر میگیرد...آمار جهانی نشان می‌دهد در هر ۶ ثانیه یک نفر در دنیا بر اثر حادثه فوت می‌کند و مرگ ناشی از حادثه ۱.۷ برابر مرگ‌های ناشی از ایدز و مالاریا است.آقاجانی بیش از ۵۰ درصد از مرگ‌های ناشی از حوادث در کشورهای با درآمد کم وو متوسط را در سنین بین ۱۵ تا ۴۴ سالگی ذکر کرد و گفت: در مقایسه‌ای که بین مرگ‌های ناشی از حوادث و سه بیماری عفونی مهم انجام شد، مرگ بر اثر حوادث رتبه اول را پیدا کرد.


منبع : دکتر طب

منفجر شدن گوشی آیفون 7 پلاس

انفجار مدل جدید ایفون

سلام دوستان و همراهان عزیز وب دون

در این ساعت از مجله اینترنتی وب دون برای شما عزیزان یک خبر که به تازگی منتشر شده و جنجال های زیادی در فضای مجازی به پا کرده است را اماده کرده ایم ..

این خبر جنجالی که این بار به شرکت اپل مربوط میشود به شرح زیر است ...

به‌تازگی مشکلی عجیب برای یکی از دارندگان آیفون ۷ پلاس به‌ وجود آمده است و گزارشی مبنی بر دلیل انفجار دستگاه های ایفوت 7 پلاس منتشر نشده است و شرکتت اپل در حال بررسی برای پیدا کردن منشا دلیل این انفجار هاست ..

ماجرا انفجار به شرح زیر است :

من خوابیده بودم و گوشی من در بالای سرم در حال شارژ شدن بود. دوست من گوشی را برداشت در داخل کمد قرار داد. او سپس به سمت حمام رفت. سپس او متوجه بیرون آمدن دود و سرو صدایی از طرف گوشی شده است. در آن لحظه دوست من به سمت گوشی رفته و آتش را خاموش کرده بود. در واقع او سریعا به‌محض مشاهده‌ی دود، آیفون ۷ پلاس من را به سمت حمام پرت کرده است. پس از پرتاب به سمت حمام، دود بیشتری از گوشی خارج و سپس منفجر شد.


منبع : وبدون


دانلود کتاب وضعیت خارجی کشور در عصر صفوی

وضعیت خارجی کشور در عصر صفوی

سلام دوستان و همراهان عزیز مدرن بوک

در این ساعت از وبسایت مدرن بوک برای شما عزیزان یک کتاب الکترونیکی کاملا رایگان اماده کرده ایم ..

نام این کتاب وضعیت خارجی کشور در عصر صفوی میباشد که توسط رودلف. پ متی نوشته شده است و توسط حسن زندیه ترجمه فارسی و به چاپ رسیده است ...

مختصری از این کتاب به شرح زیر است ..

عصر صفویان (۹۰۷-۱۱۴۸ هـ . ق) سلسله ای که در سپیده دم قرن شانزدهم، ایران را تحت سیطره خود درآورد، غالبا به عنوان سرآغاز تاریخ جدید ایران مورد توجه قرار گرفته است؛ زیرا دولتی که آن ها تشکیل دادند، نشانگر پیدایش دولت ملی ایران بود. جامعه صفوی از بسیاری ابعاد، از ضرب سکه گرفته تا ساختارهای اجرایی، الگوها و رویه های مغول و تیموری را تداوم بخشید و آگاهانه مشروعیت خود را بر سنت کهن بنا نهاد. صفویان قسمت اعظم ایران را تحت لوای دستگاه سیاسی واحدی درآورده، شیوه زندگی خانه به دوشی قبیله ای را به جامع یکجانشین مبدل ساختند که بیش تر درآمد آن از طریق تجارت و کشاورزی حاصل می شد


منبع : مدرن بوک

امکانات ویدیو پلیر AVS Media Player

سلام دوستان و همراهان عزیز مایان شاپ

در این ساعت از وبسایت مایان شاپ برای شما عزیزان یک نرم افزار ویدیو پلیر قدرتمند اماده کرده ایم

AVS Media Player نام یکی از برترین ویدیو پلیر هاست که مخصوص سیستم عامل ویندوز کد نویسی شده است ... این نرم افزار کاملا رایگان است و هیچ نیازی به لایسنس و دنگ و فنگ های کرک و پتچ نیست و بهترین جایگزین برای سایر پلیر هایی که برای هر بار استفاده دچار دردسر میشوید میباشد ..

برخی از ویژگی های این نرم افزار عبارت است از

یکی از ویژگیهای نرم افزار AVS Media Player پشتیبانی از افکتهای صوتی دالبی دیجیتال و فراگیر نمودن صوتی حتی در بلندگوهای دوتایی است.

این نرم افزار بهترین جایگزین رایگان برای پخش کننده هایی همچون Winamp, Cyberlink PowerDVD می باشد.

پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

رایگان بودن نرم افزار باعث شده که طرفداران بیشتری داشته باشد.

این نرم افزار یک نرم افزار چند زبانه است.

پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمتهای چندرسانه ای برای پخش

پخش فرمت های AVI, MPEG, WMV, MP4, DVR-MS, MKV, FLV, OGG


منبع : مایان شاپ

ربات شماره یاب تلگرامی

سلام دوستان و همراهان عزیز ایران وب

در این ساعت از وبسایت فناوری ایران وب قصد معرفی یک ربات تلگرامی شماره یاب که متعلق به 1188 است را اماده کرده ایم ...

این که یکی از جدیدترین نوآوری 118 است به شما کمک میکند تا بدون نیاز به دغدغه و تنها با چند کلیک شماره ای را که به دنبالش هستید را بیابید ...

دقت داشته باشید این ربات هر روز در حال اپدیت شدن است و تمامی شماره های ثبت شده در 118 در این ربات نیز موجود است .و نکته دیگری که قابل ذکر است این است که این ربات هم همانند 118 تنها شماره های منزل را در اختیار شما میگذارد و هیچ شماره موبایلی را در دسترس شما عزیزان قرار نمیدهد...

برای دسترسی به ربات مخصوص پیدا کردن شماره تلفن افراد کافیست روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد ربات شوید . @Irphonebot

همچنین میتوانید این عبارت را در جایی از تلگرام تایپ کنید و وقتی ابی شد رویش کلیک کنید . یادتان باشد که @ باید اول عبارت باشد.

در مرحله بعدی start را بزنید.

و شماره مورد نظر را بیابید ...


منبع : ایران وب